Fatimah Barkhuijsen

Adjunct-directeur (ma/di/do/vr)
fbarkhuijsen@pastoorvanars.lucasonderwijs.nl 

Annelize van Adrichem

IB-er (ma - do)
Rots & Water trainer
avadrichem@pastoorvanars.lucasonderwijs.nl 

Anne-Marie Bierman

Groep Uilen (ma-do)
Taalcoördinator
Rekencoördinator
abierman@pastoorvanars.lucasonderwijs.nl 

Karin Dijkstra

Groep Parkieten (ma-di)
Groep Uilen (vr)
kdijkstra@pastoorvanars.lucasonderwijs.nl 

Nicolette van Yperen

Groep Parkieten (wo-vr)
nvyperen@pastoorvanars.lucasonderwijs.nl 

Sandra Peters
René de Roo

Groep Mussen (ma + vr)
Gymleerkracht (di - do)
Rots & Water trainer
rdroo@pastoorvanars.lucasonderwijs.nl 

Denise van Veen

Groep Mussen (ma-vrij)
dvveen@pastoorvanars.lucasonderwijs.nl 

Erna Grol Vink

Groep Toekans (ma / do / vr)
egrol@pastoorvanars.lucasonderwijs.nl 

Janine Schmal

Groep Toekans (di + woe)
jschmal@pastoorvanars.lucasonderwijs.nl

Manita Villain

Groep Kiwi's (ma - vrij)
mvillain@pastoorvanars.lucasonderwijs.nl 

Ylja de Wilde

Groep Lijsters (ma - vr)
Schoolverlaterscoördinator
Stagecoördinator
ydwilde@pastoorvanars.lucasonderwijs.nl

Natasja Ronke

Groep IJsvogels (ma-wo)
nronke@pastoorvanars.lucasonderwijs.nl 

Fleur van der Zalm

Groep IJsvogels (do -vr)
fvdzalm@pastoorvanars.lucasonderwijs.nl 

Natascha Kroon

Groep Laatste Loodjes (di - vr)
ICT-coördinator
OGW-coördinator
nkroon@pastoorvanars.lucasonderwijs.nl 

Sanne van Rijswijk

Groep Laatste Loodjes (ma-woe)
svrijswijk@pastoorvanars.lucasonderwijs.nl 

Cootje Breetveld

Onderwijsassistent (ma-vr)
cbreetveld@pastoorvanars.lucasonderwijs.nl 

Carla van der Cammen

Onderwijsassistent (ma/do/vr)
cvdcammen@pastoorvanars.lucasonderwijs.nl 

Anne Rietbergen

Kunstzinnige vorming (ma/do)
arietbergen@pastoorvanars.lucasonderwijs.nl 

Kelly Hanegraaf
Yolande van Daal

Fysiotherapeute (ma/wo)
yvdaal@pastoorvanars.lucasonderwijs.nl 

Carine Goossen
Floor van der Vegt

Schoolmaatschappelijk werk (ma)
fvdvegt@pastoorvanars.lucasonderwijs.nl 

Monique van Emmerik

Administratie (ma-do)
Rots en Water trainer
mvemmerik@pastoorvanars.lucasonderwijs.nl 

Karel Sijaranamuel

Conciërge  (ma/di/do/vr)
ksijaranamuel@pastoorvanars.lucasonderwijs.nl 

Maaike Kool

Time-out begeleiding (woe-vrij)
mkool@pastoorvanars.lucasonderwijs.nl 

Annemarie Huegen
Laura Kroon

Ondersteuning groep Uilen (ma-di)
lkroon@pastoorvanars.lucasonderwijs.nl 

Tess Vermeulen

Speltherapeute (do/vrij)
tvermeulen@pastoorvanars.lucasonderwijs.nl